Sport2Live
Home | Live Streams | Live Scores | Contact Us | Disclaimer
Horizontal Spacer

Sport2Live.Net: Live Sports Streaming
Sport2live is a portal providing sports fans with options for watching live sports on the internet. You'll find a plethora of football fixtures below as well as action from the world of rugby and snooker. Keep an eye out also for our next major racing event - Welsh Grand National 2020!

Watch Sports LIVE and Bet with Bet365! (t&c applies).
* 18+ Only. Watch and Bet - Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours to qualify. T&C Applies. Gamble Responsibly - BeGambleAware.org

Stream Sports
* Hover for Live-Stream T&C *

IMPORTANT NOTICE: In partnership with bet365, we offer over 100,000 live streamed events per year. However, please note that the intellectual property rights to stream such events are usually owned at a country level and therefore, depending on your location, there may be certain events that you may be unable to view due to such restrictions. Prior to joining bet365 and funding your account therefore in order to view any particular event via the bet365 live stream, you are strongly advised to first check with bet365 that, given your country location, you would be eligible to view the live streamed event in question. bet365's contact details can be found by visiting bet365.com, then clicking 'Services' at the top right of the page, and then choosing the 'Contact Us' option.



KO - 18-00: Esbjerg v Kolding IF
KO - 18-00: Almeria v Mallorca
KO - 18-00: Oviedo v Alcorcon
KO - 18-00: Tenerife v Sabadell
KO - 18-00: Botafogo SP B v Ferroviaria SP
KO - 18-00: Internacional U20 v Atletico Mineiro U20
KO - 18-00: America MG U20 v Botafogo RJ U20
KO - 18-00: Bahia U20 v Flamengo U20
KO - 18-00: Fluminense U20 v Chapecoense U20
KO - 20-30: Sporting Gijon v Albacete
KO - 22-00: Goias v Sao Paulo
KO - 22-15: Union La Calera v Junior
KO - 22-30: Cerro Porteno v Olimpia Asuncion
KO - 23-00: Union Espanola v Universidad de Concepcion
KO - 23-30: Royal Pari FC v Atletico Palmaflor Vinto
KO - 0-30: Operario PR v Avai
KO - 0-30: Universidad Catolica v CA River Plate
KO - 0-30: AD Vasco Da Gama U20 v Defensa y Justicia
KO - 0-30: Gremio v Guarani Asuncion
KO - 1-00: Jaguares de Cordoba v Atletico Bucaramanga
KO - 1-30: Sporting Kansas City v Minnesota United
KO - 3-00: Cruz Azul v Unam Pumas
KO - 10-00: Sydney FC v Yokohama F-Marinos
KO - 10-00: Shanghai SIPG v Jeonbuk Motors
KO - 13-00: Vissel Kobe v Suwon Bluewings
KO - 13-00: Tuzlaspor v Istanbulspor
KO - 13-30: Cobresal v O'Higgins
KO - 14-00: Chennaiyin FC v Bengaluru
KO - 15-00: Odense BK v AaB
KO - 15-15: FC Voluntari v FC Academica Clinceni
KO - 16-00: Bursaspor v Umraniyespor
KO - 16-30: Besiktas v Kasimpasa
KO - 17-00: NK Lokomotiva Zagreb v HNK Sibenik
KO - 17-00: Bohemians 1905 v Pardubice
KO - 17-30: Fortuna Dusseldorf v Darmstadt
KO - 17-30: Holstein Kiel v Bochum
KO - 17-30: SKU Amstetten v Austria Lustenau
KO - 17-30: FC Juniors OO v Austria Klagenfurt
KO - 17-30: SV Horn v Floridsdorfer AC
KO - 17-30: Rapid Vienna II v SV Kapfenberg
KO - 17-45: Maastricht v De Graafschap
KO - 17-45: Telstar v Cambuur Leeuwarden
KO - 18-00: HB Køge v FC Helsingor
KO - 18-00: Skive v Hobro IK
KO - 18-00: Stade Lausanne-Ouchy v Wil 1900
KO - 18-30: FC Arges Pitesti v Dinamo Bucharest
KO - 19-00: Club Brugge II v Seraing United
KO - 19-00: Sparta Rotterdam v FC Emmen
KO - 19-00: Grasshoppers v Kriens
KO - 19-00: Neuchatel Xamax v Aarau
KO - 19-00: Oeste v Guarani SP
KO - 19-25: Grazer AK v FC Wacker Innsbruck
KO - 19-30: Hertha Berlin v Union Berlin
KO - 19-30: Cracovia Krakow v Wisla Krakow
KO - 19-45: Barnsley v Bournemouth
KO - 19-45: Zulte-Waregem v Anderlecht
KO - 19-45: Queen of South v Inverness CT
KO - 20-00: Athletic Bilbao v Celta Vigo
KO - 20-00: Nimes v Athletico Marseille
KO - 20-00: Ascoli v Pescara
KO - 20-00: Almere City FC v FC Utrecht Reserves
KO - 20-00: Helmond Sport v Go Ahead Eagles
KO - 20-00: La Serena v Deportes Iquique
KO - 20-10: Gimnasia LP v Huracan
KO - 21-30: Olmedo v Tecnico Universitario
KO - 22-15: Vitoria v AD Confianca
KO - 22-20: Central Cordoba SdE v Colon
KO - 23-00: CA Estudiantes Caseros v Estudiantes Rio Cuarto
KO - 23-00: Ferro Carril Oeste v CA Atlanta
KO - 23-00: CA Platense v CD Moron
KO - 23-00: Defensores de Belgrano v San Martin de Tucuman
KO - 23-00: Atletico Rafaela v CA Tigre
KO - 23-00: 12 De Octubre Itaugua v Guairena FC
KO - 0-00: Deportivo Cuenca v Mushuc Runa
KO - 0-30: Ponte Preta v Parana
KO - 0-30: Banfield v Rosario Central
KO - 0-40: Patriotas FC v Millonarios
KO - 5-00: Consadole Sapporo v Cerezo Osaka
KO - 5-00: Kashiwa Reysol v Nagoya Grampus
KO - 5-00: Shimizu S-Pulse v Kawasaki Frontale
KO - 7-00: Yokohama FC v Sagan Tosu
KO - 9-30: Hougang United FC v Albirex Niigata Singapore
KO - 9-30: Tanjong Pagar United v Young Lions
KO - 9-30: Lion City Sailors FC v Balestier Khalsa FC
KO - 9-30: Tampines Rovers FC v Geylang International
KO - 10-30: Goztepe v Kayserispor
KO - 10-30: Genclerbirligi v Alanyaspor
KO - 10-30: Giresunspor v Eskisehirspor
KO - 11-00: Lokomotiv Moscow v Rubin Kazan
KO - 11-00: FK Irtysh Omsk v Dinamo Bryansk
KO - 11-00: Neftekhimik Nizhnekamsk v Tomsk
KO - 11-00: Alania Vladikavkaz v Chertanovo
KO - 11-00: Volgar Astrakhan v FC Orenburg
KO - 11-00: Fakel Voronezh v FC Chayka
KO - 11-00: Krasnodar II v Spartak Moscow II
KO - 11-00: Krylia Sovetov v FK Yenisey
KO - 11-00: Torpedo Moscow v Veles
KO - 12-00: Hamburg v Hannover 96
KO - 12-00: Greuther Furth v Heidenheim
KO - 12-00: VfL Osnabruck v Karlsruher SC
KO - 12-00: Eintracht Braunschweig v St Pauli
KO - 12-00: FK Lviv v Ingulets Petrovo
KO - 12-30: Reading v Nottm Forest
KO - 12-30: ACS Sepsi v FC Botosani
KO - 12-30: Viktoria Zizkov v Vysocina Jihlava
KO - 13-00: Levante v Getafe
KO - 13-00: Rayo Vallecano v UD Logrones
KO - 13-00: Cremonese v Virtus Entella
KO - 13-00: Frosinone v Chievo
KO - 13-00: Lecce v Venezia
KO - 13-00: Salernitana v Cittadella
KO - 13-00: Spal v Pisa
KO - 13-00: AZ Reserves v Top Oss
KO - 13-00: Konyaspor v Erzurum BB
KO - 13-00: Yeni Malatyaspor v Istanbul Basaksehir
KO - 13-00: Boluspor v Altay
KO - 13-00: Menemenspor v Bandirmaspor
KO - 13-00: Fremad Amager v Viborg
KO - 13-00: Opava v Banik Ostrava
KO - 13-30: Spartak Moscow v FK Tambov
KO - 13-30: FC Dornbirn 1913 v FK Austria Vienna II
KO - 14-00: Spezia v Lazio
KO - 14-00: Troyes v Paris FC
KO - 14-00: Jagiellonia Bialystok v Warta Poznan
KO - 14-00: NK Osijek v NK Varazdin
KO - 14-00: Ljungskile SK v Degerfors
KO - 14-00: Akropolis IF v Jonkopings Sodra
KO - 14-00: AFC Eskilstuna v Norrby IF
KO - 14-00: GIF Sundsvall v IK Brage
KO - 14-00: Trelleborgs FF v Halmstad
KO - 14-00: Västerås SK FK v Osters IF
KO - 14-00: Dalkurd FF v Al-Gaish
KO - 14-00: Orgryte IS v Umeå FC
KO - 14-00: Northeast United v East Bengal Club
KO - 14-30: SC Freiburg v Borussia M'gladbach
KO - 14-30: Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund
KO - 14-30: Cologne v Wolfsburg
KO - 14-30: Arminia Bielefeld v Mainz
KO - 14-30: Reggina v Brescia
KO - 15-00: Coventry v Rotherham
KO - 15-00: Ponferradina v Las Palmas
KO - 15-00: Vejle v Midtjylland
KO - 15-00: St Mirren v Aberdeen
KO - 15-00: Alloa v Ayr
KO - 15-00: Dundee v Arbroath
KO - 15-00: Morton v Hearts
KO - 15-00: Raith v Dunfermline
KO - 15-00: Sigma Olomouc v FK Pribram
KO - 15-00: FC Fastav Zlín v FK Jablonec
KO - 15-00: Shakhtar Donetsk v FK Minai
KO - 15-15: Sevilla v Real Madrid
KO - 15-15: Waasland-Beveren v Royal Excel Mouscron
KO - 15-15: Atromitos Athinon v Aris Salonika
KO - 15-30: RKC v VVV
KO - 15-30: PSV Reserves v Roda JC
KO - 15-30: Guimaraes v Portimonense
KO - 15-30: Moreirense v Gil Vicente
KO - 15-45: BATE Borisov v Dinamo Brest
KO - 16-00: Rennes v Lens
KO - 16-00: Zenit St Petersburg v Ural
KO - 16-00: Krasnodar v Rotor Volgograd
KO - 16-00: Galatasaray v Hatayspor
KO - 16-00: Balikesirspor v Samsunspor
KO - 16-00: FK Austria Vienna v SK Sturm Graz
KO - 16-00: SCR Altach v SKN St Polten
KO - 16-00: FC Flyeralarm Admira v FC Salzburg
KO - 16-00: Istra 1961 v HNK Gorica
KO - 16-30: Slask Wroclaw v Rakow Czestochowa
KO - 17-00: Juventus v Torino
KO - 17-15: Mirandes v Lugo
KO - 17-15: Winterthur v FC Thun
KO - 17-20: Weymouth v Halifax
KO - 17-30: Atletico Madrid v Valladolid
KO - 17-30: Bayern Munich v RB Leipzig
KO - 17-30: OH Leuven v Cercle Brugge
KO - 17-30: Olympiakos v Volos NFC
KO - 17-30: Viktoria Plzen v MFK Karvina
KO - 17-30: FC Mariupol v Dynamo Kiev
KO - 17-45: Fortuna Sittard v Willem II
KO - 18-00: Sochaux v Nancy
KO - 18-00: Rodez v Amiens
KO - 18-00: Dunkerque v Chateauroux
KO - 18-00: Caen v Grenoble
KO - 18-00: Chambly Thelle FC v Valenciennes
KO - 18-00: Auxerre v Niort
KO - 18-00: Toulouse v Guingamp
KO - 18-00: Clermont Foot v Pau
KO - 18-00: Famalicao v Sporting
KO - 19-00: Ajax v FC Twente
KO - 19-00: Legia Warsaw v Lechia Gdansk
KO - 19-00: EC Juventude v Chapecoense
KO - 19-25: FC Liefering v Vorwarts Steyr
KO - 19-30: Malaga v FC Cartagena
KO - 19-30: FCSB v UTA Arad
KO - 19-45: Inter Milan v Bologna
KO - 19-45: Club Brugge v Sint-Truidense
KO - 19-45: Union Saint Gilloise v Lierse Kempenzonen
KO - 20-00: Cadiz v Barcelona
KO - 20-00: Montpellier v PSG
KO - 20-00: PEC Zwolle v Vitesse
KO - 20-00: Botafogo v Flamengo
KO - 20-00: Huachipato v Colo Colo
KO - 20-00: Once Caldas v Boyaca Chico
KO - 20-10: Arsenal de Sarandi v Racing Club
KO - 20-15: Orense v Delfin SC
KO - 20-30: FC Porto v CD Tondela
KO - 21-30: CSA v America MG
KO - 21-30: Club General Diaz v River Plate Asuncion
KO - 22-00: Bahia v Ceara
KO - 22-00: Fluminense v Athletico Paranaense
KO - 22-00: Sampaio Correa v CRB
KO - 22-00: Belgrano v Independiente Rivadavia
KO - 22-20: Union Santa Fe v Atlético Tucumán
KO - 22-20: Patronato Parana v Velez Sarsfield
KO - 22-30: Macara v SD Aucas
KO - 23-45: Sportivo Luqueno v Libertad Asuncion
KO - 0-00: Coritiba v Bragantino
KO - 0-00: Cruzeiro v Brasil de Pelotas
KO - 0-30: River Plate v Godoy Cruz
KO - 1-00: Cuiaba v Botafogo SP
KO - 1-00: Universidad Catolica Del Ecuador v LDU Quito
KO - 1-00: Deportivo La Equidad v Independiente Santa Fe
KO - 4-00: Ehime FC v Kyoto Sanga FC
KO - 4-00: FC Ryukyu v Fagiano Okayama
KO - 5-00: Oita v Vegalta Sendai
KO - 5-00: Mito Hollyhock v Tokushima Vortis
KO - 5-00: Tochigi SC v Thespa Kusatsu
KO - 5-00: JEF Utd Chiba v Ventforet Kofu
KO - 5-00: Machida Zelvia v Tokyo Verdy
KO - 5-00: Matsumoto Y FC v Albirex Niigata
KO - 5-00: Renofa Yamaguchi v Giravanz Kitakyushu
KO - 5-00: Avispa Fukuoka v Zweigen Kanazawa
KO - 5-00: V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata
KO - 6-00: Shonan Bellmare v Gamba Osaka
KO - 6-00: Jubilo Iwata v Omiya Ardija
KO - 10-30: Fatih Karagumruk v Caykur Rizespor
KO - 11-00: FC Kuressaare v Maardu Linnameeskond
KO - 11-15: Feyenoord v Heracles
KO - 11-15: FC Den Bosch v NEC
KO - 11-30: Verona v Cagliari
KO - 12-00: Lille v Monaco
KO - 12-00: Ross County v Rangers
KO - 12-30: Genk v Antwerp
KO - 13-00: Granada v Huesca
KO - 13-00: Alcorcon v Almeria
KO - 13-00: Antalyaspor v Ankaragucu
KO - 13-00: Altinordu v Keciorengucu
KO - 13-00: Sonderjyske v FC Nordsjaelland
KO - 13-00: FC Fredericia v Hvidovre IF
KO - 13-00: FC Brno v Ceske Budejovice
KO - 13-00: Paide Linnameeskond v JK Nomme Kalju
KO - 13-00: FC Flora Tallinn v FC Levadia Tallinn
KO - 13-30: AZ v FC Groningen
KO - 13-30: FC Utrecht v ADO Den Haag
KO - 13-30: Elfsborg v AIK
KO - 13-30: IFK Norrkoping v Helsingborg
KO - 13-30: IFK Goteborg v Sirius
KO - 13-30: Djurgarden v Varbergs BoIS FC
KO - 13-30: Kalmar FF v BK Hacken
KO - 13-30: Falkenbergs FF v Mjällby AIF
KO - 13-30: Orebro SK v Hammarby
KO - 13-30: Malmo FF v Ostersunds FK
KO - 13-30: Santiago Wanderers v Coquimbo Unido
KO - 14-00: Parma v Benevento
KO - 14-00: Roma v Sassuolo
KO - 14-00: Udinese v Atalanta
KO - 14-00: Angers v Lorient
KO - 14-00: Bordeaux v Brest
KO - 14-00: Dijon v St Etienne
KO - 14-00: Nantes v Strasbourg
KO - 14-00: AC Reggiana 1919 v Monza
KO - 14-00: Piast Gliwice v Zaglebie Lubin
KO - 14-00: Vendsyssel FF v Silkeborg IF
KO - 14-00: Slaven Belupo v Dinamo Zagreb
KO - 15-00: Espanyol v Sporting Gijon
KO - 15-00: KFCO Beerschot Wilrijk v Eupen
KO - 15-00: Westerlo v Lommel
KO - 15-00: Nacional v Santa Clara
KO - 15-00: FC Copenhagen v AC Horsens
KO - 15-00: Mlada Boleslav v FK Teplice
KO - 15-15: Osasuna v Real Betis
KO - 15-45: Heerenveen v PSV
KO - 16-00: Reims v Nice
KO - 16-00: Denizlispor v Fenerbahce
KO - 16-00: Adana Demirspor v Akhisar Belediye
KO - 16-00: Hajduk Split v HNK Rijeka
KO - 16-00: Bodo-Glimt v Stabaek
KO - 16-00: SK Brann v Sarpsborg
KO - 16-00: Valerenga v Rosenborg
KO - 16-00: Stromsgodset v Haugesund
KO - 16-00: Mjondalen v IK Start
KO - 16-00: Sandefjord v Viking FK
KO - 16-00: Molde v Aalesund
KO - 16-30: Lech Poznan v Podbeskidzie Bielsko Biala
KO - 17-00: Crotone v Napoli
KO - 17-00: Lyngby v Randers FC
KO - 17-15: Albacete v Girona
KO - 17-15: Standard Liege v KV Mechelen
KO - 17-30: Villarreal v Elche
KO - 17-30: Rio Ave v Boavista
KO - 17-30: Sparta Prague v Slavia Prague
KO - 18-45: Independiente del Valle v El Nacional
KO - 19-00: RWD Molenbeek v Deinze
KO - 19-00: NAC v FC Dordrecht
KO - 19-00: Gremio v Vasco da Gama
KO - 19-00: Santos v Palmeiras
KO - 19-00: Figueirense v Nautico Capibaribe
KO - 19-00: Atletico Palmaflor Vinto v Nacional Potosi
KO - 19-30: Sabadell v Oviedo
KO - 19-45: Sampdoria v AC Milan
KO - 19-45: KV Oostende v Gent
KO - 20-00: CD Alaves v Real Sociedad
KO - 20-00: Real Zaragoza v Fuenlabrada
KO - 20-00: Vicenza v Cosenza
KO - 20-00: Belenenses v Braga
KO - 20-00: Benfica v Pacos Ferreira
KO - 20-00: Metz v Lyon
KO - 20-00: Columbus Crew v New England Revolution
KO - 20-10: CA Independiente v Defensa y Justicia
KO - 21-00: Universidad de Chile v Universidad Catolica
KO - 21-00: Guayaquil City v LDU Portoviejo
KO - 21-15: Atletico Mineiro v Internacional
KO - 21-15: Real Potosi v The Strongest
KO - 21-15: Sportivo San Lorenzo v Sol de America
KO - 22-20: CA Talleres de Córdoba v Boca Juniors
KO - 23-30: Sao Paulo v Sport Recife
KO - 23-30: Oriente Petrolero v Guabira
KO - 23-30: Guarani Asuncion v Olimpia Asuncion
KO - 0-00: Union La Calera v Everton de Vina
KO - 0-00: Emelec v Barcelona Guayaquil
KO - 0-30: Newell's v Lanus
KO - 0-30: Argentinos Jrs v Estudiantes LP
KO - 1-00: America de Cali v Junior
KO - 16-30: Trabzonspor v Sivasspor
KO - 17-00: Pogon Szczecin v Stal Mielec
KO - 17-00: Slovan Liberec v Slovacko
KO - 17-45: Ajax Reserves v FC Eindhoven
KO - 18-00: Tenerife v Leganes
KO - 18-00: AGF Aarhus v Brondby
KO - 19-00: Always Ready v Blooming
KO - 19-30: Wisla Plock v Gornik Zabrze
KO - 19-45: Fiorentina v Genoa
KO - 19-45: AC Ajaccio v Le Havre
KO - 19-45: Charleroi v KV Kortrijk
KO - 20-00: Eibar v Valencia
KO - 20-00: Mallorca v CD Castellon
KO - 20-00: Pordenone v Empoli
KO - 20-00: Excelsior v FC Volendam
KO - 20-15: SC Farense v Maritimo
KO - 21-15: San Jose v Real Santa Cruz
KO - 21-15: Nacional Asuncion v Cerro Porteno
KO - 22-20: San Lorenzo v Aldosivi
KO - 23-00: Atletico Goianiense v Goias
KO - 0-30: Club Jorge Wilstermann v Club Aurora
KO - 13-30: Cobresal v Universidad de Concepcion
KO - 14-00: Cremonese v Brescia
KO - 16-00: OH Leuven v Royal Excel Mouscron
KO - 16-00: Pisa v Ascoli
KO - 19-15: Deportes Iquique v Union Espanola
KO - 19-30: Guarani SP v Operario PR
KO - 19-30: EC Juventude v Oeste
KO - 21-30: Colo Colo v La Serena
KO - 22-15: America MG v Sampaio Correa
KO - 22-15: Botafogo SP v Ponte Preta
KO - 0-00: O'Higgins v Huachipato
KO - 0-30: Avai v Chapecoense
KO - 0-30: CRB v Cruzeiro
KO - 0-30: AD Confianca v CSA
KO - 0-30: Cuiaba v Vitoria
KO - 4-00: Ehime FC v Ventforet Kofu
KO - 10-00: Kashiwa Reysol v Oita
KO - 11-00: Istanbulspor v Balikesirspor
KO - 11-00: Samsunspor v Menemenspor
KO - 11-00: Altay v Ankaraspor
KO - 11-00: Adana Demirspor v Altinordu
KO - 11-00: Eskisehirspor v Tuzlaspor
KO - 11-00: Bandirmaspor v Bursaspor
KO - 13-30: Palestino v Union La Calera
KO - 17-00: Kristiansund BK v Odd BK
KO - 17-00: Haugesund v Bodo-Glimt
KO - 17-00: Sarpsborg v Sandefjord
KO - 17-00: Aalesund v Stromsgodset
KO - 19-45: Bristol City v Blackburn
KO - 21-30: Audax Italiano v Universidad de Chile
KO - 22-15: Parana v Figueirense
KO - 0-00: Coquimbo Unido v CD Antofagasta
KO - 17-00: Viborg v HB Køge
KO - 17-00: NK Lokomotiva Zagreb v Slaven Belupo
KO - 17-00: Podbeskidzie Bielsko Biala v Piast Gliwice
KO - 17-30: Banik Ostrava v Bohemians 1905
KO - 18-00: Randers FC v Vejle
KO - 18-00: Kolding IF v Fremad Amager
KO - 19-00: Heracles v Fortuna Sittard
KO - 19-30: Zaglebie Lubin v Slask Wroclaw
KO - 19-45: Sassuolo v Benevento
KO - 19-45: Ayr v Raith
KO - 11-30: Silkeborg IF v FC Fredericia
KO - 12-00: Hvidovre IF v Skive
KO - 13-00: FK Pribram v FC Fastav Zlín
KO - 13-00: Opava v Mlada Boleslav
KO - 13-00: Ceske Budejovice v MFK Karvina
KO - 14-00: Crotone v Spezia
KO - 14-00: HNK Gorica v NK Osijek
KO - 14-00: Warta Poznan v Pogon Szczecin
KO - 15-00: Motherwell v St Mirren
KO - 15-00: FK Teplice v Sigma Olomouc
KO - 15-00: Pardubice v FC Brno
KO - 16-00: NK Varazdin v Hajduk Split
KO - 16-30: Gornik Zabrze v Cracovia Krakow
KO - 17-00: Torino v Udinese
KO - 17-30: FK Jablonec v Viktoria Plzen
KO - 17-45: FC Emmen v ADO Den Haag
KO - 19-00: Ajax v PEC Zwolle
KO - 19-00: Wisla Krakow v Legia Warsaw
KO - 19-45: Lazio v Verona
KO - 11-15: Vitesse v Heerenveen
KO - 11-30: Cagliari v Inter Milan
KO - 12-00: Hobro IK v Vendsyssel FF
KO - 13-00: AC Horsens v AGF Aarhus
KO - 13-00: AaB v Lyngby
KO - 13-30: VVV v Feyenoord
KO - 14-00: Atalanta v Fiorentina
KO - 14-00: Bologna v Roma
KO - 14-00: Napoli v Sampdoria
KO - 14-00: FC Helsingor v Esbjerg
KO - 14-00: HNK Sibenik v Istra 1961
KO - 14-00: Stal Mielec v Lech Poznan
KO - 15-00: FC Nordsjaelland v FC Copenhagen
KO - 15-00: Slovacko v Sparta Prague
KO - 15-45: PSV v FC Utrecht
KO - 16-00: HNK Rijeka v Dinamo Zagreb
KO - 16-30: Rakow Czestochowa v Jagiellonia Bialystok
KO - 17-00: Genoa v Juventus
KO - 17-00: Brondby v Sonderjyske
KO - 17-30: Slavia Prague v Slovan Liberec
KO - 19-00: FC Twente v AZ
KO - 19-45: AC Milan v Parma
KO - 17-00: Lechia Gdansk v Wisla Plock
KO - 17-45: FC Utrecht Reserves v Top Oss
KO - 18-00: Odense BK v Midtjylland
KO - 17-30: Udinese v Crotone
KO - 19-45: Benevento v Lazio
KO - 17-30: Juventus v Atalanta
KO - 19-30: Lech Poznan v Pogon Szczecin
KO - 19-45: Fiorentina v Sassuolo
KO - 19-45: Genoa v AC Milan
KO - 19-45: Inter Milan v Napoli
KO - 19-45: Parma v Cagliari
KO - 19-45: Spezia v Bologna
KO - 19-45: Verona v Sampdoria
KO - 19-45: Roma v Torino
KO - 14-00: Fiorentina v Verona
KO - 17-00: Sampdoria v Crotone
KO - 19-45: Parma v Juventus
KO - 11-30: Torino v Bologna
KO - 14-00: Benevento v Genoa
KO - 14-00: Cagliari v Udinese
KO - 14-00: Inter Milan v Spezia
KO - 14-00: Sassuolo v AC Milan
KO - 17-00: Atalanta v Roma

Gallagher Premiership
04-12: Bristol Bears v Northampton
05-12: Leicester Tigers v Exeter Chiefs
05-12: London Wasps v Newcastle Falcons
05-12: Worcester Warriors v Bath
06-12: London Irish v Sale Sharks
06-12: Gloucester v Harlequins

Snooker
2020 Northern Ireland Open
2020 UK Championship
2020 Scottish Open
2020 World Grand Prix
2021 German Masters Berlin

Events & Leagues
2019: Superliga Argentina de Futbol
2019: Copa CONMEBOL Sudamericana
2019: Copa CONMEBOL Libertadores
2019: Jamaican National Premier League
2019: Liga de Futbol Profesional Boliviano
2019: Venezuelan Primera DivisiOn
2019: Ecuadorian Copa Pilsener
2019: Peruvian Primera DivisiOn
2019: Paraguayan Primera Division
2019: Scotiabank CONCACAF Champions League
2019: UAE Arabian Gulf League
2019: Indian Super League
2019: Indonesia Go-Jek Liga 1
2019: AFF Championship
2019: Australian A-League
2019: Australian FFA Cup
2019: Total CAF Champions League
2019: MLS
2019: Thai League 1
2019: Croatian Prva HNL
2019: Czech First League
2019: Ekstraklasa
2019: Turkish Super Lig
2019: Turkish Cup
2019: Greek Superleague
2019: Greek Cup
2019: Belarusian Premier League
2019: Virsliga
2019: FNL
2019: Russia Premier League
2019: Danish Superliga
2019: NordicBet Liga
2019: Sydbank DBU Pokalen
2019: Allsvenskan
2019: Superettan
2019: Eliteserien
2019: Urvalsdeild
2019: Veikkausliiga
2019: J1 League
2019: J2 League
2019: K League 1
2019: K League 2
2019: Chinese Super League
2019: Romanian Liga I Betano
2019: Ligue 1
2019: Ligue 2
2019: Coupe de la Ligue
2019: Primeira Liga
2019: Taca da Liga
2019: Belgian First Division A
2019: Belgian Cup
2019: Swiss Challenge League
2019: Austrian Bundesliga
2019: EFL Championship
2019: EFL League One
2019: EFL League Two
2019: Vanarama National League
2019: Scottish Premiership
2019: EFL Cup
2019: Emirates FA Cup
2019: Scottish Cup
2019: Scottish League Cup
2019: League of Ireland Premier Division
2019: La Liga
2019: Segunda Division
2019: Serie A
2019: Serie B
2019: Copa Del Rey
2019: Swiss Raiffeisen Super League
2019: El Clasico
2019: Old Firm Derby

Live Streaming What's coming up in our schedule at Sport2Live ( 04/12/20)?
Tennis (ATP): 2020-2021 ATP Tennis Tour Open. Tennis (WTA): 2020-2021 WTA Open
Snooker: 2020 Betway UK Championship. Races: Coral Welsh Grand National 2020
Other Events: Ligue 1 France, Italian Serie A 2020, Spanish La Liga 2020-2021

Horizontal Spacer

Links: BBC Sports | ESPN | Sports News | Watch Live Sport

© Sport2Live.net - 2020, Watch Live Sports Streaming
All streams listed are officially licensed. Sport2Live is against questionable p2p streaming. All club logos and league logos are copyright to their respective federation, league or club. With Sport2Live, you can sit back and watch the very best live sports streaming including snooker streams, tennis streams and basketball streams.



Disclaimer: Info for live streaming. | Cookies and Privacy Policy



Vertical Spacer

Football Friendly Live Football Scores

Real Time Soccer Scores:
Below is our widget of live soccer scores. Refresh the page to get the latest updates from today's games.

Desna Chernigov 0-1 Mykolaiv
Illichivec Mariupol 1-1 Avangard Kramatorsk
Girnik Kryvyi Rih 0-0 Zirka Kirovohrad
Girnik-Sport 1-1 Gelios Kharkiv
Ternopil 1-0 Naftovyk-Ukrnafta
Obolon-Brovar Kiev 2-2 Nyva Ternopil

Football Friendly Mobiles & Tablets
You can browse our website via your iPad or iPhone. Streams listed at Sport2Live may feature html5 video, this means users on smartphones and tablet devices can watch live action online.

Cricket T20 Big Bash Cricket
The KFC T20 Big Bash League is hugely popular at Sport2Live and brings in Australian cricket fans and others across the globe.We've got all the top games from the likes of the Melbourne Stars, Perth Scorchers, Sixers, Heat and more as the season continues from the Twenty Ten domestic league of Australia.

Snooker World Snooker Tour
Snooker has a great field of top players at the moment; the likes of Judd Trump, Neil Robertson, Shaun Murphy and more with a busy schedule of events throughout the year. We've got the shoot-out, masters, all qualifier events and of course; the World Championship.

Basket NBA and NHL
US and Canadian sports action coming at you with the best live streaming the NBA and NHL has to offer. All the top teams are available to watch including the 76ers, NY Knicks, Mavericks, Raptors, Rockets, Kings and much more!

Darts Darts
Major PDC events are streamed live online with events such as the World Open, Premier League of Darts, Challenge Tour and World Matchplay to look forward to. Our live fixtures feature the top players including Michael van Gerwen, Phil Taylor, Simon Whitlock, Adrian Lewis and more.

* This website is for those 18+ only. We support responsibly gambling and advise using the following websites in your location, for more information and advice:

If you feel you may have a problem, please visit the following resources for help and advice:

AUSTRALIA - Gambling Help
CANADA - Responsible Gambling
DENMARK - Center For Ludomani
IRELAND - GambleAware
NORWAY - Hjelpelinjen
SWEDEN - Stodlinjen
UK- BeGambleAware
UK - GamCare